خدا، آفرینش، فرشته، شیطان، انسان، دنیا، زندگی، آیین، آزمایش، مرگ، آخرت، قیامت، بهشت، دوزخ و ....

راستی ما برای چه آفریده شده ایم؟ از کجا آمده ایم؟ به کجا خواهیم  رفت؟ چه عاقبتی در انتظار ماست؟

هر یک از ما انسان ها بارها و بارها این حرف ها را شنیده ایم و همیشه به دنبال پاسخی برای آن بوده ایم.

آیا تا به حال کسی این موضوعات را تجربه کرده ؟ چه کسی میتواند پاسخ این سوالات را بدهد؟ آیا میتوان گفت نقطه مشترک اینها خداست؟چرا او مخلوقاتش را به نحو احسن راهنمایی نمی کند؟ آیا خدا خیر خواه انسان ها نیست؟ آیا او با ما دشمنی دارد؟

در طول تاریخ تنها کسانی که توانسته اند درباره این موضوعات پاسخی بدهند اشخاصی بودند که خود را مرتبط با خدا می دانستند آنها اذعان می کردند ما از طرف اوهستیم و پیامبران اوییم.

بله پیامبران بخاطر هدایت بشر و مبارزه با شیطان و شیطانیان فرستاده میشدند و در این راه تمام سختی ها را به جان میخریدند. برای آنکه ما بتوانیم موانع را به راحتی طی کنیم وبه کمال برسیم برنامه ها و روش هایی را از جانب خدا دریافت میکردند و برای بشریت تشریح می نمودند.

نام این برنامه ریزی ها دین است

هر چه بشریت در طول تاریخ جلوتر میرفت این برنامه ها هم کاملترمیشد اما در آن سو دشمن چند صد هزار ساله هم کوتاه نمی آمد و همیشه انسان ها را در برهه ای از زمان که این تکامل اتفاق می افتاد به زانو در می آورد.

مسیحیت ،اسلام ،هندویی ، بودایی ، یهودی ، زردتشت و...

    شما چه دینی دارید؟ آیا این همان دین پدریتان است؟ چه قدر راجع به آیین خود تحقییق کرده اید؟ آیا فکر نمی کنید حقیقت جزء این باشد که تصور میکنید؟

    یقینا هر آیینی نقاط ضعف و قوتی دارد و تنها یکی از آنهاست که کاملتراست. 

    در این سایت قصد داریم با جمع کردن افراد مختلف با آیین و تفکرات گوناگون بتوانیم این دین کامل را شناسایی کنیم تا در ادامه زندگی، بیهوده عمرمان را هدر نداده باشیم برای شروع با دو دین پرطرفدار جهان آغاز میکنیم مسیحیت و اسلام

 

در مورد سایت:

    کاربران موضوعات مهمی را که در این انتخابشان سهم دارند در قالب یک سوال از اسلام یا مسیحیت میپرسند  سپس سوال پرسیده شده توسط مبلغین هر دو آیین جواب داده میشود و برای آنکه جای کوچکترین کم کاری یا نقص یا غرض ورزی نباشد قسمت نظرات را به شما کاربران عزیز سپرده تا با دیدگاه های خود مطالب را کامل کنید.

    اگر مایل هستید نظرات مسیحیت یا اسلام را در مورد یک موضوع خواص بسنجید کافی ست در متن سوال از کلمه مقایسه استفاده کنید تا سایت درخواست شما را در بخشی مجزا تحت عنوان سوالات مقایسه ای پاسخ دهد.

    از آنجا که تمام تلاشمان این است که سایت محیطی بی طرفانه داشته باشد لذا بر خلاف میل باطنی از لینک کردن وبلاگ ها و سایت ها دوستان معذوریم اما شما جواب مارا با تقابل به مثل ندهید و با لینک کردن این سایت ما و دیگر کاربران را در رسیدن به هدف یاری کنید.

    همه انسان ها دنبال حقیقت اند تا با آن به کمال برسند جزعده کوچکی از لجبازان که همیشه در تاریخ ابزاردست شیطان بودند تا به وسیله آنان تشخیص راه از بیراهه ممکن نباشد برای مقابله با چنین افرادی تدابیری اندیشیده شده به همین دلیل هنگام نوشتن سوالات و نظرات از به کار بردن کلمات رکیک و توهین آمیز خودداری کنید چون در غیر این صورت نوشته شما خود به خود حذف خواهد شد.

    ذهن متعصب به مثال مردمک چشم می ماند هر چقدر نور به آن بتابد تنگتر میشود بنابر این خواهش میکنیم قبل از ورود به سایت ، خود را از این حس اهریمنی پاک کنید.

بیایید همه در مقابل شیطان این دشمن عظیم بشریت متحد شویم و با کمک یکدیگر حق را بیابیم و به آن عمل کنیم و آن را نشر دهیم تا شاید بتوانیم انتقام نیاکان و هم نوعانمان را که در طول تاریخ از او زخم دیدند بستانیم

آمین